rok szkolny 2018-2019
Pierwsze dni w przedszkolu u Biedronek
PDF

1Pierwsze dni dziecka w przedszkolu to trudny okres dla dzieci i ich rodziców. To czas kiedy radość i duma przeplata się z niepokojem i troską o pociechę. Nasze przedszkolaki jak i ich rodzice na razie trzymają się dzielnie. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom życzymy wielu radości , ciekawych i niezapomnianych wrażeń.

Dożynki 2018
PDF

DSC 1024Dożynki to święto, w czasie którego rolnicy i działkowcy dziękują za zebrane plony, równocześnie bawią się uczestnicząc w kolorowym korowodzie . W tym roku dożynki gminne odbyły się w Gogolinie , a nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy II ,,Motylki''. Przewodnim tematem dla dzieci były postacie z bajek. Nasze przedszkolaki zachwyciły wszystkich oglądających przemarsz korowodu pięknymi bajkowymi strojami przygotowanymi przez nasze panie. Dzieci wystąpiły także na scenie prezentując scenkę w gwarze śląskiej. Wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tak wspaniałego udziału naszych dzieci w dożynkach serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Hanka

Pierwsze dni w przedszkolu
PDF

IMG 1876Wakacje bardzo szybko dobiegły końca i znowu witamy się wszyscy w przedszkolu. Nasze starszaki przedszkolne ważniaki z uśmiechem powróciły do swoich kolegów i koleżanek , ale także do swoich pań . Po wakacyjnej przerwie rozmowom i opowieściom nie było końca, każdy miał coś ciekawego do powiedzenia . Pierwszym dniom w przedszkolu towarzyszyła wspaniała atmosfera pełna wakacyjnych wspomnień , radości, śpiewu i tańca. Dzieci ustaliły zasady współżycia w grupie przedszkolnej zawarte w ,,kontrakcie'' i zobowiązały się do ich przestrzegania. Zapraszamy. do naszej galeri.

Hanka

Zebranie organizacyjne

UWAGA RODZICE :
Dyrektor i Rada Pedagogiczna serdecznie zaprasza rodziców na

zebranie organizacyjne,

które odbędzie się dnia 05.09. 2018 o godz.17.00

Na spotkaniu omówione zostaną sprawy dotyczące :
• organizacji pobytu dzieci w przedszkolu
• planowane działania
• sprawy grupowe

Zajęcia adaptacyjne
PDF

DSC07658Dnia 28 sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych. Podczas pierwszej wizyty towarzyszyli im rodzice, którzy wspólnie ze swoimi dziećmi mogli bliżej zapoznać się z przedszkolem.  Wszystkie licznie przybyłe na zajęcia przedszkolaki świetnie zniosły godzinną rozłąką z opiekunami, bawiąc się i uczestnicząc we wspólnych zabawach.

Dzień otwarty w przedszkolu
PDF

UWAGA RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH !!!
ZAPRASZAMY NA :
" Dzień otwarty w przedszkolu"

Dyrektor i Rada Pedagogiczna serdecznie zaprasza
w dniu 28.08.2018 o godz. 14.00
dzieci nowo przyjęte
do Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie na rok szkolny 2018/2019
wraz z opiekunem na organizowane przez placówkę spotkanie adaptacyjne, które ma na celu zapoznać dzieci z przedszkolem
i pomóc w bezstresowej adaptacji do nowego środowiska.

HARMONOGRAM SPOTKANIA :

• Powitanie przybyłych dzieci i opiekunów
• zajęcia , zabawy z nauczycielem
• spotkanie rodziców z dyrektorem – omówienie spraw organizacyjnych

Prosimy opiekunów o przyniesienie dla dzieci zmiennego obuwia.