1 800x600Dnia 10 maja dzieci grupy ,, Motylków’’ odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Gogolinie. Nasze przedszkolaki często spotykają się z pracownikami biblioteki. Tym razem spotkanie miało odświętny charakter. Motylki przygotowały zajęcie pt. Książki, do którego zaprosiły cały personel biblioteki.

Nasze przedszkolaki podczas zajęć mogły wykazać się swoimi umiejętnościami związanymi z czytaniem , czym wzbudziły podziw pań bibliotekarek. Książki do czytania zostały wybrane dzień wcześniej podczas zajęć ,, Dzieci czytają dzieciom’’.

Spotkanie w bibliotece było okazją do zwiedzenia oraz utrwalenia zasad właściwego korzystania z księgozbiorów.

Na zakończenie zajęć nasze przedszkolaki wręczyły paniom drobne upominki, kartkę okolicznościową oraz złożyły życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza..

Gizela S.

Galeria zdjęć...