1 7Tegoroczna czwarta Spartakiada Przedszkolaka została wpisana w obchody 50lecia przyznania Gogolinowi praw miejskich.

Dnia 13 maja 2017r.reprezentanci 8 przedszkoli uczestnicząc w 7 konkurencjach dostarczyli przybyłym na Spartakiadę kibicom wielu ekscytujących wrażeń.
Wspaniała, sportowa atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom.

Reprezentanci naszego przedszkola, swoją postawą sprawili nam ogromną niespodziankę, wygrywając 6 z 7 przygotowanych przez organizatorów konkurencji. Podczas sportowych zmagań doskonale zaprezentowała się również mama naszego Marcela, która reprezentowała przedszkole w konkurencji zorganizowanej dla opiekunów. Wygrywając konkurs z hula – hop , potwierdziła wyśmienitą formę naszego zespołu.
Wszystkie drużyny uczestniczące w imprezie otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary i medale.

Dziękujemy organizatorom za świetne przygotowanie imprezy, a naszym Małym Sportowcom gratulujemy doskonałego wyniku.
Dziękujemy także wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich rodzinom za przybycie w tym dniu na Halę braci Blautów oraz wspaniały doping.

Galeria zdjęć...