Dzień Chłopaka
PDF

1Tegoroczny Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu obchodzony był wraz z Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania.
Od samego rana dziewczęta przygotowywały dla swoich kolegów niespodzianki. Nie zabrakło miłych słów, życzeń i drobnych prezentów.
Dziewczęta z grupy Motylków wręczyły chłopcom szarfy z napisem Dzień Chłopaka 2017, własnoręcznie przygotowały również jabłuszkowe kwiatki.
Tego dnia w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania nasze przedszkole odwiedziły z koszem pełnym książek bibliotekarki Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie.
Pani Kornelia i Jolanta zaprezentowały dzieciom przedstawienie promujące zdrowy styl życia ,, Przedstawienie o Księżniczce’’
Nasze starszaki przeczytały swoim koleżankom , kolegom i paniom bibliotekarkom fragmenty swoich ulubionych książek. Pani Jola zapoznała dzieci z bohaterami bajki ,, Zabawki idą do szkoły’’.
Na zakończenie spotkania każdy chłopak z okazji Dnia Chłopaka otrzymał okolicznościowy znaczek.

Galeria zdjęć...