„Dzień Chłopca” to ważne wydarzenie w grupie „Biedronek” a ponieważ obchodzony był wraz z Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania, to tym bardziej był to bardzo aktywny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Dziewczynki już od samego rana IMG 0265przygotowywały niespodzianki dla chłopców. Każdy chłopiec został obdarowany krawatem w serduszka i autka oraz serdecznymi życzeniami. Były wesołe zabawy przy muzyce i mini konkurs na najciekawszą kompozycje z owoców. Dzieci bawiły się świetnie a co najważniejsze – ze smakiem zjadały owocowe „układanki”. Nie zabrakło również słodkości dla wszystkich.
Panie Bibliotekarki przedstawiły dzieciom bardzo ciekawą bajkę promującą zdrowy styl życia. Pani Jola wraz z Panią Kornelią przeczytały też naszym milusińskim opowieść „O zabawkach które wybierały się do szkoły” a także opowiedziały pouczającą historię. Zachęciły też naszych przedszkolaków do odwiedzenia Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie. Na zakończenie każdy chłopiec obdarowany został drobnym upominkiem w postaci kolorowego znaczka.

TarsyliaW.

Galeria zdjęć...