Dzień Przedszkolaka 2017
PDF

DSC04055Dzień Przedszkolaka został ustanowiony w 2013roku przez sejm , by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.
Święto ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Tradycyjnie od kilku lat, 20 września w naszym przedszkolu obchodzony jest Dzień Przedszkolaka.
Od samego rana personel przygotowywał dla wszystkich dzieci wiele atrakcji .
Symbolem tego dnia dla stał się radosny i ciepły kolor żółty, który towarzyszył nam przez cały dzień pobytu w przedszkolu. Wszystkie dzieci oraz panie ubrane były w elementy garderoby w kolorze żółtym.

Każdy przedszkolak otrzymał opaskę na głowę z uśmiechniętą buźką w królującej tego dnia barwie.
Później była już tylko zabawa i mnóstwo niespodzianek : śniadanie z żółtą jajecznicą, żółte ciasto z zimnymi ogniami, przedszkolna orkiestra grająca Sto Lat, malowanie twarzy, zabawy i tańce.

Z okazji święta pracownicy przedszkola przygotowali dla dzieci przedstawienie ,, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków ‘’.
Tego dnia pamiętali o świecie przedszkolaków nasi znajomi i przyjaciele : pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie . Były przedszkolak Szymek Jendrusch wraz z mamą sprezentował nam mnóstwo gier i książek za co serdecznie im dziękujemy.

Galeria zdjęć...