IMG 0113W naszym przedszkolu zachowania zasad bezpieczeństwa uczymy od pierwszych wspólnie spędzonych chwil. Tradycją naszej placówki jest to , że pierwszy spacer po wakacyjnej przerwie , odbywa się zawsze w asyście policji. Spacer poprzedzony jest pogadanką z dziećmi na temat zasad zachowania bezpieczeństwa zarówno w domu jak i po za nim.
W tym roku gościliśmy aspiranta sztabowego Jarosława Waligórę – z Komendy Powiatowej w Krapkowicach. Podczas spotkania nasze dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w pogadance a także w rozwiązywaniu testu- wykazały się dużą znajomością obowiązujących zasad w życiu codziennym. Zwieńczeniem spotkania był wspólny spacer w asyście Pana Policjanta. Dzieci znając zasadność ubierania kamizelek odblaskowych chętnie je ubrały i bezpiecznie odbyły pierwszy spacer.
Serdecznie dziękujemy Panu Aspirantowi Jarosławowi Waligórze za wprowadzenie dzieci w świat bezpiecznych zachowań, rzeczową a zarazem w bardzo przystępny sposób prowadzoną pogadankę, za cierpliwość podczas odpowiadania na pytania i oraz pomoc w ubieraniu naszych milusińskich.

Tarsylia W.

Galeria zdjęć...