Dzień Babci i Dziadka u "Biedroneczek"
PDF

IMG 0095Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu uroczystości przedszkolnych. W tym roku Babcie i Dziadków w grupie „Biedronki” gościliśmy 11 stycznia -nieco wcześniej niż przypada to w kalendarzu, ze względu na okres ferii.

Przybyli goście z zapartym tchem podziwiali zdolności swoich wnucząt. Były łzy wzruszenia i ogromna duma z osiągnięć naszych „małych” artystów. „Biedroneczki” w pierwszej części spotkania zaprezentowały przedstawienie „Choinka dla zwierząt” a po krótkiej przerwie -program przygotowany specjalnie dla Babć i Dziadków. Dzieci dzięki wspaniałej atmosferze bardzo szybko pokonały tremę i mogły zaprezentować się w pełnej krasie. Były popisy aktorskie, wierszyki dedykowane naszym gościom , były piosenki , tańce a także gra na instrumentach i wspólny taniec, którego bardzo szybko nauczyli się wszyscy goście od swoich wnucząt.

W przerwie dziadkowie mogli zobaczyć na zdjęciach , w jaki sposób ich kochani wnukowie przygotowywali się do spotkania z nimi i jak spędzają czas w przedszkolu.
Na zakończenie każde dziecko wręczyło swojej Babci i Dziadkowi własnoręcznie wykonany prezencik.
Po części oficjalnej wszyscy goście zaproszeni zostali na skromny poczęstunek. Na naszych małych artystów również czekał słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy Babci Ani Gogolok oraz Babci Michała Bota za słodkości dla wszystkich dzieci z grupy „Biedronki”.

Tarsylia W.