"MOTYLKI'' GOSZCZĄ BABCIĘ I DZIADKA
PDF

IMG 0621 ,,To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.''

                                                      (Rudolph Giuliani)

Każdy z nas pamięta czas spędzony ze swoją babcią czy dziadkiem. Ich ciepłe serce, wspaniałe poczucie humoru oraz dobroć. Nasze przedszkolaki kochają babcię i dziadka całym serduszkiem i każdego roku zapraszają ich do przedszkola na specjalną uroczystość z okazjich święta. W naszym przedszkolu taka uroczystość odbyła się 16.01.2018. Wnuczki i wnukowie zaprosili swoich gości na przedstawienie jasełkowe oraz specjalnie  przygotowały program artystyczny. Były wiersze, piosenki i życzenia oraz  piosenki w języku angielskim i niemieckim. Babcie i dziadkowie ze łzami w oczach podziwiali swoje wnuki. Było dużo braw i słodkości za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii.