IMG 0660 "Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, oparcie i od czasu do czasu zastrzyk gotówki. Miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą przyjść, jeśli tego właśnie potrzebują. I nie mówią im, co powinni zrobić, bo to aż w nadmiarze otrzymują od rodziców. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać swoje problemy.''

(Jennifer Weiner)

Każdy wnuk i każda wnuczka wie, że babcia i dziadek to wspaniali przyjaciele, którzy dla swoich wnucząt mają zawsze otwarte serce. Dzieci z naszego przedszkola bardzo kochają babcię i dziadka dlatego skorzystały z zaproszenia i z okazji Dnia Babci i Dziadka wystąpiły 12.01.2018 dla członków Akademii Trzeciego Wieku oraz 18.01.2018 dla Klubu Seniora. Dzieci zaprezentowały świąteczne przedstawienie ,, Bajka o Bożym Narodzeniu'' oraz program artystyczny dla babci i dziadka składając im życzenia wszelkiej pomyślności . Uczestnicy spotkań ze łzami w oczach oglądali występ naszych starszaków, który został nagrodzony gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.