Zespół pedagogiczny Publicznego Przedszkola Nr 3 w Gogolinie to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami.

Są to osoby umiejące poznać i zaspokoić potrzeby dziecka oraz nawiązać z nim bliski kontakt oparty na wzajemnym szacunku i akceptacji.

W swojej pracy poprzez organizację twórczych i kreatywnych zajęć stwarzają dziecku możliwość samodzielnego odkrywania i zachęcają do podejmowania różnorodnych działań rozwijających jego zainteresowania i uzdolnienia. Rozumieją sposób odbierania świata przez dzieci, potrafią elastycznie planować swoją pracę na podstawie obserwacji i diagnoz.

Starają się również ściśle współpracować z rodzicami i pomagać w pokonywaniu pojawiających się trudności, wspólnie szukając najlepszych rozwiązań.

Działania nauczycieli wspiera cały personel placówki, dokładając wszelkich starań, aby w naszym przedszkolu panowała miła, ciepła, rodzinna atmosfera ze smaczną kuchnią i domowymi wypiekami.

Nasza Kadra

Dyrektor: