rok szkolny 2017-2018
POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA U ,, MOTYLKÓW''
PDF

DSC 0383W dniu 19.06.2018 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Tego dnia rano dzieci z grupy ,,Biedronek'' zaprosiły swoich starszych kolegów na uroczyste pożegnanie , były wiersze, tańce oraz życzenia powodzenia w szkole, nie zabrakłó także upominków w postaci motyli – planów lekcji.

Popołudniu nasi absolwenci zaprosili wszystkich pracowników przedszkola oraz swoich rodziców na uroczyste pożegnanie z przedszkolem . Dzieci przygotowały przedstawienie pt ,, Baśniowy ambaras'' , w którym przypomniały wszystkim obecnym ,że warto czytać baśnie i bajki oraz o tym ,że dużymi krokami zbliżają sie wakacje. Następnie nasze starszaki przedszkolne ważniaki w ciepłych słowach podziękowały za spędzony wspólnie czas wszystkim pracownikom przedszkola. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali za trud opieki i wychowania wręczając pracownikom kwiaty. Również pani Dyrektor podziękowała rodzicom za wspieranie przedszkola we wszystkich sytuacjach i owocną współpracę oraz nagrodziła rodziców listami gratulacyjnymi oraz medalami ,, Przyjaciel przedszkola''. Po oficjalnych uroczystościach dzieci wraz z rodzicami i personelem przedszkola udały się na ostatni wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za współpracę oraz życzymy udanych wakacji.

Galeria zdjęć

 
„Biedronki” żegnają starszych kolegów
PDF

DSC 0944Pożegnania nadszedł czas. W przygotowanym programie artystycznym dzieci z grupy „Biedronki” pożegnały 19.06 starszych kolegów, którzy po wakacjach będą już chodzić do szkoły. Były życzenia, wierszyki , piosenki i tance a na zakończenie wręczenie pamiątkowych motyli wykonanych wspólnie podczas zajęć. Choć smutne są pożegnania to miejmy nadzieje że zawiązane przyjaźnie przetrwają na długo. Starsze dzieci również pożegnały się z „Biedroneczkami” wystawiając przedstawienie przygotowywane na zakończenie roku szkolnego.
Trzymamy kciuki i powodzenia w szkole!!!

Tarsylia W.

Galeria zdjęć

 
Wspólne urodziny u „Biedronek”
PDF

1Urodziny to ważny dzień dla naszych milusińskich. Aby nikt nie był poszkodowany ze względu na to, że dla niektórych dzieci ten dzień przypada w okresie wakacyjnym – zorganizowaliśmy wspólne urodzinki dla tych właśnie dzieci. W gronie solenizantów znaleźli się : Kubuś , Zuzia, Wojtuś, Aluś , Michał i Ola, (która niestety się rozchorowała) . Było tradycyjne „sto lat” odśpiewane przez wszystkich, były serdeczne uściski i wspaniałe życzenia, a także wspólne zabawy . Zwieńczeniem urodzinowego przyjęcia był poczęstunek przygotowany przez naszych solenizantów i ich rodziców. Miejmy nadzieje, że te właśnie urodziny naszym solenizantom zapadną w pamięci na długo.
Wszystkim życzymy raz jeszcze przede wszystkim zdrówka a także spełnienia dziecięcych marzeń.

Tarsylia W.

Galeria zdjęć

 

DSC 0678MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ TO WSPANIAŁA OKAZJA DO TEGO, ABY ROZBUDZAĆ U DZIECI ZAINTERESOWANIA SPORTOWE I WPROWADZIĆ JE W ZASADY ZDROWEGO KIBICOWANIA. ZORGANIZOWALIŚMY WIĘC „KLUB MAŁEGO KIBICA” W GRUPIE „BIEDRONKI” W PRZED DZIEŃ ROZGRYWANEGO PRZEZ POLSKĄ DRUŻYNĘ PIŁKARSKĄ PIERWSZEGO MECZU W ROSJI. ZARÓWNO DZIECI JAK I RODZICE BARDZO ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIA. POWSTAŁO NAWET BOISKO SPORTOWE Z NASZĄ DRUŻYNĄ NARODOWĄ, A „BIEDRONKI” ZAMIENIŁY SIĘ W PRAWDZIWYCH KIBICÓW A TAKŻE PIŁKARZY.
DZIECI MIAŁY OKAZJĘ DO TEGO, ABY POSZERZYĆ A TAKŻE WYKAZAĆ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ NA TEMAT PIŁKARZY I ZASAD KIBICOWANIA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIEŃ OBFITOWAŁ W DOBRĄ ZABAWĘ, ŚPIEWY I OKRZYKI DOPINGUJĄCE NASZĄ DRUŻYNĘ.
WPAJANE ZASADY PRAWDZIWEGO KIBICOWANIA BĘDĄ PROCENTOWAĆ W PRZYSZŁOŚCI, BO TO OD NAS DOROSŁYCH ZALEŻY CO PRZEKAŻEMY NASZYM DZIECIOM. KTO WIE MOŻE WŚRÓD NASZYCH DZIECI, ROŚNIE NASTĘPCA KTÓREGOŚ Z NASZYCH „WIELKICH” PIŁKARZY?
SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO RODZICÓW NASZEGO ALANA ,ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPÓLNĄ PRACĘ NAD BOISKIEM I PIŁKARZAMI- DZIECI BYŁY ZACHWYCONE, ŻE MOGŁY WCIELIĆ SIĘ CHOĆ NA CHWILĘ W ROLĘ JEDNEGO Z PIŁKARZY.

Tarsylia W.

Galeria zdjęć

 

DSC 0037Jest nam niezmiernie miło, że wśród uczestników konkursu ogłoszonego przez Urząd Miasta i Gminy Gogolin , na projekt maskotki susła ,znalazły się również nasze dzieci wraz rodzicami. Konkurs polegał na zaprojektowaniu wspólnie z rodzicami maskotki susła. Wśród laureatów konkursu znalazły się dzieci z grupy „Biedronki”- nasza Natalka, która zajęła drugie miejsce oraz Michał wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci a także rodziców- gratulujemy!!!

Tarsylia W.

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 37