rok szkolny 2017-2018
POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA U ,, MOTYLKÓW''
PDF

DSC 0383W dniu 19.06.2018 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Tego dnia rano dzieci z grupy ,,Biedronek'' zaprosiły swoich starszych kolegów na uroczyste pożegnanie , były wiersze, tańce oraz życzenia powodzenia w szkole, nie zabrakłó także upominków w postaci motyli – planów lekcji.

Popołudniu nasi absolwenci zaprosili wszystkich pracowników przedszkola oraz swoich rodziców na uroczyste pożegnanie z przedszkolem . Dzieci przygotowały przedstawienie pt ,, Baśniowy ambaras'' , w którym przypomniały wszystkim obecnym ,że warto czytać baśnie i bajki oraz o tym ,że dużymi krokami zbliżają sie wakacje. Następnie nasze starszaki przedszkolne ważniaki w ciepłych słowach podziękowały za spędzony wspólnie czas wszystkim pracownikom przedszkola. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali za trud opieki i wychowania wręczając pracownikom kwiaty. Również pani Dyrektor podziękowała rodzicom za wspieranie przedszkola we wszystkich sytuacjach i owocną współpracę oraz nagrodziła rodziców listami gratulacyjnymi oraz medalami ,, Przyjaciel przedszkola''. Po oficjalnych uroczystościach dzieci wraz z rodzicami i personelem przedszkola udały się na ostatni wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za współpracę oraz życzymy udanych wakacji.

„Biedronki” żegnają starszych kolegów
PDF

DSC 0944Pożegnania nadszedł czas. W przygotowanym programie artystycznym dzieci z grupy „Biedronki” pożegnały 19.06 starszych kolegów, którzy po wakacjach będą już chodzić do szkoły. Były życzenia, wierszyki , piosenki i tance a na zakończenie wręczenie pamiątkowych motyli wykonanych wspólnie podczas zajęć. Choć smutne są pożegnania to miejmy nadzieje że zawiązane przyjaźnie przetrwają na długo. Starsze dzieci również pożegnały się z „Biedroneczkami” wystawiając przedstawienie przygotowywane na zakończenie roku szkolnego.
Trzymamy kciuki i powodzenia w szkole!!!

Galeria zdjęć

Wspólne urodziny u „Biedronek”
PDF

1Urodziny to ważny dzień dla naszych milusińskich. Aby nikt nie był poszkodowany ze względu na to, że dla niektórych dzieci ten dzień przypada w okresie wakacyjnym – zorganizowaliśmy wspólne urodzinki dla tych właśnie dzieci. W gronie solenizantów znaleźli się : Kubuś , Zuzia, Wojtuś, Aluś , Michał i Ola, (która niestety się rozchorowała) . Było tradycyjne „sto lat” odśpiewane przez wszystkich, były serdeczne uściski i wspaniałe życzenia, a także wspólne zabawy . Zwieńczeniem urodzinowego przyjęcia był poczęstunek przygotowany przez naszych solenizantów i ich rodziców. Miejmy nadzieje, że te właśnie urodziny naszym solenizantom zapadną w pamięci na długo.
Wszystkim życzymy raz jeszcze przede wszystkim zdrówka a także spełnienia dziecięcych marzeń.

Galeria zdjęć

DSC 0678MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ TO WSPANIAŁA OKAZJA DO TEGO, ABY ROZBUDZAĆ U DZIECI ZAINTERESOWANIA SPORTOWE I WPROWADZIĆ JE W ZASADY ZDROWEGO KIBICOWANIA. ZORGANIZOWALIŚMY WIĘC „KLUB MAŁEGO KIBICA” W GRUPIE „BIEDRONKI” W PRZED DZIEŃ ROZGRYWANEGO PRZEZ POLSKĄ DRUŻYNĘ PIŁKARSKĄ PIERWSZEGO MECZU W ROSJI. ZARÓWNO DZIECI JAK I RODZICE BARDZO ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIA. POWSTAŁO NAWET BOISKO SPORTOWE Z NASZĄ DRUŻYNĄ NARODOWĄ, A „BIEDRONKI” ZAMIENIŁY SIĘ W PRAWDZIWYCH KIBICÓW A TAKŻE PIŁKARZY.
DZIECI MIAŁY OKAZJĘ DO TEGO, ABY POSZERZYĆ A TAKŻE WYKAZAĆ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ NA TEMAT PIŁKARZY I ZASAD KIBICOWANIA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIEŃ OBFITOWAŁ W DOBRĄ ZABAWĘ, ŚPIEWY I OKRZYKI DOPINGUJĄCE NASZĄ DRUŻYNĘ.
WPAJANE ZASADY PRAWDZIWEGO KIBICOWANIA BĘDĄ PROCENTOWAĆ W PRZYSZŁOŚCI, BO TO OD NAS DOROSŁYCH ZALEŻY CO PRZEKAŻEMY NASZYM DZIECIOM. KTO WIE MOŻE WŚRÓD NASZYCH DZIECI, ROŚNIE NASTĘPCA KTÓREGOŚ Z NASZYCH „WIELKICH” PIŁKARZY?
SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO RODZICÓW NASZEGO ALANA ,ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPÓLNĄ PRACĘ NAD BOISKIEM I PIŁKARZAMI- DZIECI BYŁY ZACHWYCONE, ŻE MOGŁY WCIELIĆ SIĘ CHOĆ NA CHWILĘ W ROLĘ JEDNEGO Z PIŁKARZY.

Galeria zdjęć

DSC 0037Jest nam niezmiernie miło, że wśród uczestników konkursu ogłoszonego przez Urząd Miasta i Gminy Gogolin , na projekt maskotki susła ,znalazły się również nasze dzieci wraz rodzicami. Konkurs polegał na zaprojektowaniu wspólnie z rodzicami maskotki susła. Wśród laureatów konkursu znalazły się dzieci z grupy „Biedronki”- nasza Natalka, która zajęła drugie miejsce oraz Michał wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci a także rodziców- gratulujemy!!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>