Podstawowe informacje

W tej części Biuletynu udostępniamy podstawowe informacje o naszej Placówce: o statusie prawnym, danych teleadresowych, danych ułatwiających kontakt z naszą Instytucją i jej komórkami organizacyjnymi.

Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie jest placówką publiczną:

Karta informacyjna

Nazwa podmiotu:
Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie
Forma prawna:
Samorządowa jednostka budżetowa gminy Gogolin
NIP:
 199-008-21-66

Lokalizacja:
województwo opolskie, gmina Gogolin
Adres:
ul. Strzelecka 34, 47-320 Gogolin
Telefon:
+48 77 46-66-297
WWW:
www.pp3gogolin.pl
Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 6:30-16:30
Kierownik:
Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie
– Katarzyna Figiela

Inspektor ochrony danych (IOD): Pan Marek Adamaszek, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie zwane jest placówką publiczną. Organem prowadzącym jest Gmina Gogolin. Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą. Zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

Sekretariat Publicznego Przedszkola nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie jest czynny od poniedziałku do piątku.

Poniedziałek-Piątek: 8:00-15:00