5. INNE PROPOZYCJE:

 • https://sieciaki.pl- Sieciaki.pl - poznaj bezpieczny internet i dołącz do drużyny Sieciaków Bezpieczna strona dla dzieci. Konkursy, komiksy, sondy, filmy i gry dotyczące bezpiecznego korzystania z internetu.
 • http://wyspa.interia.pl/- serwis dla dzieci od 5 do 10 lat, bajki, wierszyki, opowiadania o zwierzętach i roślinach.
 • http://www.kraina-zabawy.pl/- Kraina Zabawy to serwis poświęcony grom dla dzieci i młodzieży.
 • http://ciufcia.pl/- serwis edukacyjny dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zawiera gry i zabawy dostosowane do dzieci w wieku przedszkolnym.
 • http://www.swierszczyk.pl/- Świerszczyk - magazyn dla dzieci.
  http://junior.reporter.pl/- dzieci w sieci, informacje popularnonaukowe, recenzje gier i książek dla dzieci, porady na temat korzystania z komputera i Internetu, humor, forum dyskusyjne.
 • http://info.e-dziecko.eu/- Strona dla Dzieci i Rodziców. Informacje na temat wychowania, żywienia i edukacji Dzieci. Programy, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci, puzzle, zagadki, testy
 • http://www.krasnoludki.pl/- Gry, bajki i zabawy dla dzieci, a także kolorowanki, krzyżówki, puzzle. Zabawy wielojęzykowe dla dzieci i nie tylko.
 • http://wierszobaje.blogspot.com/- Blog zawierający edukacyjne wiersze i bajeczki dla dzieci.
 • http://www.misie.com.pl/- sympatyczny serwis o misiach dla najmłodszych.
  https://www.buliba.pl- Buliba.pl: Gry dla dzieci - Edukacyjne zabawy dla dzieci. Gry dla dzieci - Buliba.pl to wyjątkowe gry i piosenki dla dzieci, kolorowanki oraz zabawy online.
 • http://www.kolorowe-obrazki.pl- Na stronie można znaleźć obrazki do wydrukowania na drukarce i pokolorowania

Ikona PDFKształcenie na odległość – nowe regulacje prawne 

Ikona PDFRozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Ikona PDFUzasadnienie do rozporządzenia 

Ikona PDFRozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Ikona PDFUzasadnienie do rozporządzenia zmieniającego 

Drodzy rodzice!!!

Stosownie do rozporządzenia MEN w sprawie prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przygotowaliśmy w ramach realizacji zagadnień podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla naszych wychowanków i ich rodziców propozycje zajęć i zabaw, które uatrakcyjnią czas pobytu w domu.