W dniu 07czerwca podczas Festynu Rodzinnego Publicznego Przedszkola nr3 im. Karlika i Karolinki poznaliśmy laureatów konkursu fotograficznego dla dzieci ich uczęszczających do tego przedszkola, ich tatusiów lub dziadków „Kanapka zdrowa i kolorowa”.

Celem konkursu było upowszechnianie i zachęcanie przedszkolaków oraz ich opiekunów do wspólnego spędzania wolnego czasu, którego efektem będzie propagowanie zdrowego odżywiania.

Przedmiotem fotografii miała być kanapka wykonana w ciekawy i atrakcyjny sposób z wykorzystaniem zdrowych produktów.

Do konkursu zgłoszono 14 prac, a ich poziom przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Sześcioosobowa komisja składająca się z dietetyka, pracowników Urzędu Miejskiego w Gogolinie, dyrektor, nauczycielki oraz intendentki naszego przedszkola miała nie lada dylemat z oceną prac.

Oto laureaci naszego konkursu:
I miejsce: Ewa W. z tatą Rafałem
II miejsce: Hania J. z tatą Markiem
III miejsce: Staś K. z tatą Konradem

Gratulujemy laureatom i zapraszamy do naszej galerii zdjęć dołączonych do notatki.