W niedzielne popołudnie 6 stycznia w gogolińskim Ośrodku Kultury odbył się VII Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych. Nasze przedszkole od samego początku uczestniczy w każdej jego edycji. W tym roku w kategorii przedszkola wzięło udział 5 grup przedszkolnych. Nasze dzieci prezentując inscenizację „W drodze do Betlejem” w przepiękny sposób opowiedziały historię narodzin Jezusa. Motylki oprócz wspaniale odegranych ról, zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie za co zostały nagrodzone gromkimi brawami widzów oraz słowami uznania jury.

Dziękuję dzieciom grupy Motylków za wspaniałą grę, a ich rodzicom za przybycie i pomoc.

Niech ta serdeczna i magiczna atmosfera świąt Bożego Narodzenia towarzyszy nam jeszcze przez wiele dni tego roku.