W imieniu własnym, nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkola składam naszym absolwentom oraz rodzicom serdeczne podziękowania za wszystkie wspólnie spędzone lata w naszej przedszkolnej rodzinie.

Dzieciom

dziękujemy za każdy wspólnie spędzony dzień. Dziękujemy Wam za każdy uśmiech, Waszą ciekawość świata, dociekliwość, wspólne zabawy, zajęcia, wycieczki i osiągnięte sukcesy. To był prawdziwy zaszczyt mieć Was w naszym przedszkolu.

Rodzicom

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście nas powierzając nam swoje dzieci.

Zawsze mogliśmy na Was liczyć. Wspieraliście nas we wszystkich podejmowanych działaniach i przedsięwzięciach. To dzięki Waszej bezinteresownej pomocy i zaangażowaniu mogliśmy osiągnąć wiele sukcesów.

Dzieciom życzymy osiągnięć w szkole, wspaniałych nauczycieli i wielu nowych przyjaciół, a rodzicom powodzenia i wielu sukcesów na tej trudnej drodze jaką jest wychowanie dobrego, wartościowego człowieka

 Dziękujemy za Wasze piękne słowa podziękowań, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci