Dzieci naszego przedszkola lubią uczestniczyć w kulturalnych wydarzeniach organizowanych przez instytucje naszej gminy

Takim ciekawym wydarzeniem był Gminny Konkurs Recytatorski organizowany przez GBP w Gogolinie W związku z obecna sytuacja epidemiologiczna oraz zgodnie z wymogami zawartymi w regulaminie do konkursu mogło przystąpić tylko po jednym reprezentancie z każdej grupy przedszkolnej.

Z wielka radością i dumą pragniemy powiadomić ze nasze 5-o latki Sonia O. z Gr. Biedronek i Roman K. z Gr. Motylków stanęli na wysokości zadania wspaniale prezentując swój artystyczno-aktorski kunszt w utworach: „Żaba” – Jacka Paciorka oraz „Przyjęcie” – Doroty Gellner.

Wszyscy uczestnicy konkursu grup przedszkolnych zdobyli I miejsca i zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez organizatorów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Zapraszamy do obejrzenia naszych małych artystów!