Cóż cenniejszego niż uśmiech?
A uśmiech małego solenizanta jeszcze sto razy cenniejszy.

W ostatnich dniach miesiąca czerwca w grupie Motylków na solenizantów miesiąca: czerwca, lipca i sierpnia czekała miła niespodzianka w postaci wspólnej uroczystości urodzinowej, dedykowanej dzieciom, które ze względu na wakacje i nieobecność w przedszkolu w tym czasie nie będą mogły obchodzić swoich urodzin.

Tego rodzaju forma obchodów tak ważnego dla każdego dziecka dnia przyjęła się i od kilku lat należy do kanonu przedszkolnych imprez.

Marta, Maja, Marlenka, Zuzia, Michał, Wojtek, Krzysiu i Fabian z uśmiechami radości na twarzach tego dnia odbierali życzenia oraz drobne, urodzinowe upominki. Nie mogło zabraknąć tradycyjnych „STU LAT”, uścisków i podnoszeń na krześle.

Każdy solenizant zgodnie z umową zawartą na początku roku szkolnego poczęstował swoich kolegów i koleżanki urodzinowymi cukierkami, które na początku roku szkolnego zakupiła mama Romka K.

Marto, Maju, Marlenko, Zuziu, Michałku, Wojtku, Krzysiu i Fabianie:

Ile płatków ma stokrotka,
ile jabłek ma szarlotka,
ile kurek jest w kurniku,
ile ząbków jest w grzebyku,
tyle słońca bez cienia goryczy

grupa Motylków i personel przedszkola Wam życzy!!!