Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu każdego dziecka. Dla wielu z nich to pierwszy kontakt z grupą społeczną. Początki pobytu dziecka w przedszkolu to także trudny okres dla każdego rodzica.

Aby złagodzić dyskomfort rozstania, zmniejszyć negatywne emocje dziecka wynikające z nowej sytuacji, nauczyciele oraz pracownicy przedszkola podejmują szereg starań, aby zniwelować do minimum stres związany z nową, dotąd nieznaną dziecku sytuacją.

Dzieci grupy Biedronek od pierwszych dni pobytu w przedszkolu uczestniczyły w wielu zajęciach, zabawach, których celem było wywołanie poczucia bezpieczeństwa i dobrego nastroju przedszkolaków.

Zapraszamy do galerii zdjęć przedstawiającej relację z pierwszych dwóch dni pobytu dzieci w przedszkolu.