Bezpieczeństwo naszych dzieci to jedno z ważniejszych zadań przedszkola. Każda zabawa, zajęcie i wyjście powinno być poprzedzone odpowiednimi zajęciami oraz rozmowami przypominającymi przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa.

W pierwszych dniach pobytu dzieci grupy Biedronek w przedszkolu zaaranżowano zajęcia dotyczące właśnie tej ważnej tematyki.

Przedszkolaki poznały między innymi znaczenie słowa: regulamin oraz wszystkie obowiązujące podczas wyjść do ogrodu zasady bezpieczeństwa.

Wyposażone w taką wiedzę Biedronki udały się do ogrodu, gdzie zwiedzając wszystkie jego zakątki utrwalały w praktyce poznane wcześniej zasady.

Z wielką radością pragnę powiadomić, iż nasze przedszkolaki doskonale stosowały się do ustalonych zasad i reguł.