Nasz film EKO-RAP – RATUJ ŚWIAT zdobywcą I miejsce !!!

Dzieci i nauczyciele z Przedszkola Karlika i Karolinki chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje i kampanie związane z ochroną środowiska. Mają w tym zakresie sporo sukcesów. Ostatnim z nich było zdobycie zaszczytnego pierwszego miejsca w konkursie ogłoszonym przez Powiat Krapkowicki zatytułowanym „Segregacja odpadów prosta sprawa, segregowanie śmieci to zabawa”. Jego celem głównym było podniesienie świadomości ekologicznej dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez zaangażowanie uczestników konkursu w tworzenie atrakcyjnych i nowoczesnych materiałów edukacyjnych, jakim jest film instruktażowy o segregacji odpadów komunalnych, trafiający swoim przekazem do większej liczby społeczeństwa.

Nasze przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tym dość trudnym zadaniem, przygotowując film „Eko rap – ratuj świat”, w którym dzieciaki podczas 120 sekund dały popis swoich aktorsko-wokalnych umiejętności.

Wysiłek, praca i poświęcony na przygotowanie filmu czas okazał się nie daremny. Nasze dzieciaki odniosły wspaniały rezultat w postaci zdobycia nagrody głównej w wysokości 5 000 zł!!!

Gratulujemy sukcesu naszym laureatom: Laurze i Romkowi K., Sarze K., Karolinie M., Natalii W., Kindze P., Soni O., Olivii G. i życzymy kolejnych.