Jest nam niezmiernie miło, że z okazji Mikołaja i Świat Bożego Narodzenia nasi obecni i byli wychowankowie oraz rodzice nie zapomnieli o swoich Paniach z przedszkola.

Dziękujemy również obecnym przedszkolakom i rodzicom za przesłane świąteczne życzenia, zdjęcia i podziękowania. Cieszymy się ze podczas tych świat byliście również myślami razem z nami.

Mamy nadzieję ze przygotowana przez dzieci i Panie niespodzianka w postaci filmików i przygotowanych upominków sprawiła Wam dużo radości i dostarczyła wielu wzruszeń.