MAMY KOLEJNYCH MEDALISTÓW WŚRÓD „MOTYLKÓW”

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla dobrej kondycji i samopoczucia każdego człowieka. Ruch jest szczególnie ważny dla dzieci, nie tylko dlatego, że uczy je aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. ale też uczy wielu cennych wartości, które przydają się w dorosłym życiu. Tym bardziej jest nam bardzo miło, gdy nasi wychowankowie wraz z rodzicami biorą udział w różnych aktywnościach sportowych a przy tym jeszcze zdobywają wyróżnienia i medale. Mamy się czym pochwalić!

Tym razem nasza Kinga z grupy „Motylki” 1 maja 2022, brała udział w „38 Krapkowickim Biegu Ulicznym” i na dystansie 300 metrów zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jesteśmy z niej bardzo dumni, bo rywalizacja była ogromna! Kinga brała również udział w zawodach i zabawach boulderowych w Opolu i zajęła zaszczytne II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Kolejnym naszym medalistą jest Szymon, który brał udział w „XII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Burmistrza Kudowy Zdrój i również zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Podczas „II Turnieju Ziemi Krapkowickiej w zapasach dla dzieci” nasi chłopcy Feliks, Szymon i Milan również zdobyli dyplomy i medale za zaszczytne III miejsce w swojej kategorii wagowej.

Bardzo cieszy fakt, że nasze dzieci wraz z rodzicami tak chętnie spędzają wolny czas na różnego rodzaju czynnym wypoczynku. Choć nie wyniki i medale tu są najważniejsze tylko dobra zabawa, uśmiech i satysfakcja dzieci.

SERDECZNIE GRATULUJEMY RAZ JESZCZE KINDZE, SZYMONOWI, FELIKSOWI I MILANOWI ORAZ ICH RODZICOM!

Tarsylia W.