Motylki odfruwają do szkoły

24 czerwca nasze „Motylki” zakończyły pierwszy i chyba najważniejszy edukacyjny etap w swoim życiu. Smutne to i zarazem wesołe chwile dla wszystkich, ale na pewno bardzo wzruszające.

Dzieci po raz ostatni w przedszkolu przedstawiły swój program artystyczny skierowany do wszystkich obecnych – przede wszystkim do personelu przedszkola, ale również do rodziców. Motylki stanęły na wysokości zadania i dały z siebie wszystko co najlepsze. Były tańce, wiersze i piosenki oraz przedstawienie „Zabawa w Śpiącą Królewnę”.

Na zakończenie części artystycznej nawet rodzice dali się porwać swoim pociechom do wspólnego odtańczenia „Twista”.

Trudne to były chwile dla każdego. Pani Dyrektor z wielkim wzruszeniem podziękowała wszystkim rodzicom za zaufanie, kilkuletnią współpracę i zaszczyt, jakim była wspólna praca na rzecz dzieci.

Nasze dzieci z dumą odebrały swoje pierwsze Świadectwa i Dyplomy oraz upominki- niespodzianki i pamiątkowe foto-książki.

Do miłych i wzruszających akcentów tego dnia należały niespodzianki i słowa wdzięczności skierowane do personelu przedszkola przez rodziców naszych „Motylków”.

Na zakończenie Rodzice zaprosili wszystkich uczestników uroczystości na wcześniej pięknie przygotowany słodki poczęstunek.

Nasze „Motylki” odfruwają, ale wspomnienia wspólnie spędzonego czasu zostaną i miejmy nadzieje, że zgodnie z obietnicą - co jakiś czas któryś „Motylek” zawita do przedszkola i opowie co u niego słychać.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie niespodzianki, za zaangażowanie w życie naszej przedszkolnej społeczności oraz wspaniałą atmosferę.

Tarsylia W.