Mama, mamusia – to najpiękniejsze słowo dla każdego dziecka. A Dzień Mamy to najważniejsze święto w kalendarzu każdego człowieka.

W tym roku nasze ”Biedroneczki” do obchodów Dnia Mamy przygotowywały się z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem. By potem podczas spotkania dać z siebie wszystko, co najlepsze. Nasze najmłodsze przedszkolaki bez większej tremy śpiewały, tańczyły i recytowały dla swoich mamusiek. Wspaniałe występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. A laurki wykonane własnoręcznie sprawiły mamusiom niespodziankę i wywołały szeroki uśmiech. Wspólne zabawy pozwoliły na rozładowanie stresu oraz integracje rodziców i dzieci. Wszyscy bawili się doskonale. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Mamy nadzieje, że niespodzianka się udała i zarówno mamy jak i dzieci były zadowolone.

Wszystkim Mamusiom składamy raz jeszcze, najlepsze życzenia z okazji ich święta, życząc: zdrowia, cierpliwości i ogromu okazywanej na co dzień miłości.

Bardzo dziękujemy mamie naszej Julci – Pani Karolinie za upieczenie wspaniałych kolorowych muffinek, które dzieci zjadły do ostatniego okruszka.

Dziękujemy również naszym paniom kucharkom za wspaniałe ciasto, które również wszystkim smakowało.

Tarsylia W.