Efektywna współpraca z rodzicami w przedszkolu drogą do sukcesu

Nasze przedszkole może poszczycić się w tym obszarze wieloma osiągnięciami. Do jednego z nich możemy zaliczyć działania podjęte przez rodziców Szymka i Michała z grupy Biedronek.

Dzięki Fundacji Górażdże – Aktywni w Regionie : Programowi Wolontariat Pracowniczy Grupy Górażdże,, Aktywni i Pomocni’’ projektowi zatytułowanemu,, Zabawa i nauka w zaciszu przedszkolnego ogrodu’’ nasza placówka wzbogaciła się o żagiel ogrodowy.

Mamy Szymka i Michała wykorzystując możliwości stworzone przez ich zakłady pracy napisały projekt i pozyskały środki do zagospodarowania części ogrodu naszego przedszkola na kwotę 3 500zł.

Dzięki tej pięknej inicjatywnie nasze dzieci będą mogły podczas słonecznych i upalnych dni korzystać z dającego ochłodę cienia oraz miło i pożytecznie spędzać czas w naszym ogrodzie.

21 czerwca dzieci grupy Biedronek wspólnie z pomysłodawczyniami projektu mogły uczestniczyć w zajęciach, podczas których przygotowały pyszne koktajle owocowe z bananów i borówek.

Powyższe zajęcia z całą pewnością zapoczątkowały wiele ciekawych przygód połączonych z nauką i zabawą w naszym przedszkolnym ogrodzie.

Dyrektor Przedszkola Katarzyna Figiela w imieniu własnym oraz całej społeczności przedszkola składa serdeczne podziękowania Państwu Aleksandrze i Markowi Jarosławskim oraz Elżbiecie i Leszkowi Szczepanikom za pozyskanie środków na dofinansowanie zakupu żagla ogrodowego oraz pomoc w zaaranżowaniu i zagospodarowaniu części naszego przedszkolnego ogrodu.