Stworzony we wrześniu w grupie Motylków Kącik Relaksu cieszy się sporą popularnością wśród dzieci. W poniedziałek 19 października nasze przedszkolaki uczestniczyły w kolejnych zajęciach realizowanych w ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Tym razem Motylki w drodze głosowania wybrały imię dla bohatera projektu Małego Misia - zgodnie uznano, iż powinien mieć dwa imiona: Pusio, Teddy.

W trakcie spotkania dzieci przypomniały sobie oraz poznały kolejne zasady udziału w dwóch modułach projektu: Książki dzieciństwa; Mały Miś w świecie emocji.

Podczas zajęć Motylki wykonały nową pomoc – rurę do zabaw relaksacyjnych, którą wypróbowały jeszcze tego samego dnia. Uczestniczyły także w zajęciach pozwalających poznać im takie emocje jak: złości i radości.

Kolejne zajęcia projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” odbędą się już 23 października, podczas których omówimy przygotowane przez dzieci wspólnie z rodzicami propozycje do „MISIOWEGO RANKINGU KSIĄŻKOWYCH HITÓW DZIECI I RODZICÓW”

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do zabawy.

Drodzy rodzice i dzieci gr. Motyków

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tworzeniu:

MISIOWEGO RANKINGU KSIĄŻKOWYCH HITÓW DZIECI I RODZICÓW

Zachęcamy rodziców do dzielenia się z własnymi dziećmi

wspomnieniami z dzieciństwa dotyczącymi czytania.

Z zaproponowanych tytułów ulubionych książek rodziców

stworzymy przedszkolny ranking

„Książkowych hitów rodziców”.

Swoje propozycje możecie zamieszczać na kartach otrzymanych podczas zebrania rodziców oraz przekazanych dzieciom do domu.