„Razem na święta” - świąteczny upominek dla podopiecznych OPS w Gogolinie.

Święta Bożego Narodzenia to czas radości z Narodzenia małego Jezusa, ale też czas, kiedy nikt nie powinien czuć się osamotniony i zapomniany. Tego staramy się uczyć naszych wychowanków. Dlatego nasze małe przedszkolaki wraz ze wszystkimi pracownikami przedszkola postanowiły przygotować świąteczną niespodziankę dla samotnych, podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Gogolinie. Z kolorowych kartonów, bibułek i świecidełek dzieci wraz z opiekunami przygotowały świąteczne kartki pełne serdecznych życzeń. Były one dodatkiem do pachnącego, domowego wypieku piernika, który upiekły nasze panie kucharki, a z zebranej wśród pracowników zbiórki pieniężnej paczuszki zapełniły się drobnymi upominkami.

Przygotowane paczki zostały przekazane w dnu 21.12.2020 r. pracownikom OPS w Gogolinie, którzy rozdadzą przygotowane niespodzianki wśród swoich podopiecznych.

Do przekazanych paczek dołączamy serdeczne, świąteczne życzenia.