Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzamy ich wyrazami szacunku i szczególnymi dowodami miłości. Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o ich święcie.

W przedszkolu zazwyczaj odbywa się wielka uroczystość z udziałem zacnych gości. W tym roku niestety nie mogliśmy gościć w przedszkolu Babć ani Dziadków, ze względu na pandemię koronawirusa, ale nasze „Biedroneczki” przygotowały niespodziankę w innej formie. Wszystkie z wielkim zapałem i w tajemnicy uczyły się wierszyków i piosenek a także przygotowywały upominki dla swoich Babć i Dziadków. Z pomocą przyszli również Rodzice –za co bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieje, że wszystkie Babcie i Dziadkowie ucieszyli się z upominków zarówno w formie filmiku, przygotowanego specjalnie na tę okazję jak i własnoręcznie i z wielkim zapałem, wykonanych przez wnuki niespodzianek.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, oraz dalszego zadowolenia ze swoich małych pociech.