Dzieci grupy Motylków cierpliwie oczekując nadejścia wiosny postanowiły zorganizować w czwartek 18 marca w swojej sali warsztaty, których bohaterką była Marzanna.

Dzieci 5letnie z wielką radością i entuzjazmem przygotowały dla swoich 6letnich kolegów i koleżanek z grupy mini inscenizację z udziałem Karlików, Karolinek, żabki Romka i jego pomocników.

Niespodzianka spotkała się z uznaniem i dużym zainteresowaniem o rok starszych kolegów.

W drugiej części zajęć Motylki wykonały małe, ekologiczne Marzanny z gazet, które zostaną wykorzystane podczas poniedziałkowych obchodów Powitania Wiosny.

W trakcie warsztatów nie mogło także zabraknąć czasu do nauki regionalnych przyśpiewek związanych z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny.