„Moi Drodzy, rzecz jest taka,
mamy dziś Dzień Przedszkolaka!!!
najlepszego Przedszkolaki!!!
i dziewczyny i chłopaki.
Zdrowia, szczęścia Wam życzymy.
„Sto lat, sto lat” – zanucimy.
Niech Wam zawsze słońce świeci
cudowności – Nasze Dzieci!!!

Każdego roku personel naszego przedszkola pragnie w sposób szczególny uczcić jedno z ważniejszych świąt w życiu przedszkola.

Tegoroczny Dzień Przedszkolaka upłynął nam pod hasłem „Witaminkowo-owocowo”.

Od samego rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Panie kucharki wykorzystując całą swoja wiedzę dotyczącą zdrowia przygotowały dla naszych przedszkolaków zdrowe i apetycznie prezentujące się potrawy w postaci: wyśmienitego, kuszącego kolorami śniadania, marchewkowo - owocowego poczęstunku oraz zachęcającego do natychmiastowego spałaszowania obiadu.

Przez cały dzień na naszych przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Były gry, konkursy, zajęcia i zabawy przeplatane tańcami oraz salwami śmiechu.

Największą radość naszym dzieciom sprawiło jednak przedstawienie przygotowane przez personel pt. „Rzepka”, w którym nie mogło zabraknąć humorystycznych scen, dobrej muzyki i oczywiście ciekawych „kreacji scenicznych”.

Każde dziecko na zakończenie pełnego wrażeń i radości dnia otrzymało drobny upominek przygotowany specjalnie z tej okazji.