Obchodzony 5 listopada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek stał się okazją do zorganizowania w grupie Biedronek - Maratonu Bajek.

Przez cały dzień przedszkolaki tej grupy uczestniczyły  w interaktywnych inscenizacjach znanych i lubianych bajek.

Wspólnymi siłami wystawiono  : ,, Bajkę o jaju’’, ,, Dwunastu miesiącach’’, ,, Rzepce’’, ,, Trzech świnkach’’.

Cały dzień wypełniony był licznymi aktywnościami : były tańce, zabawy plastyczne i logopedyczne. Do przedszkolnej sali Biedronek zajrzała także pszczółka Gosia, która wspólnie z postaciami  niektórych bajek  przygotowała dla dzieci kilka zagadek i zabaw.

Mamy nadzieję, że Maraton Bajek oraz towarzyszące jemu tego dnia atrakcje były dla naszych przedszkolaków ciekawym i miłym akcentem wydarzeń tego tygodnia.