Karty zgłoszeniowe na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu do Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie

można pobierać na stronie internetowej w zakładce Rekrutacja / Dyżur wakacyjny - karta zgłoszenia lub w placówce od 07.06.2021 r.

Wypełnione karty należy złożyć do 18.06.2021 r. w placówce.

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 01.06 2021 (wtorek) o godz.8.20 dzieci wraz z personelem wyjeżdżają na wycieczkę połączona z piknikiem do Kamienia Śląskiego.

Dla naszych milusińskich w ramach wyjazdu przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Uwaga rodzice dzieci Gr. II Motylki

Dnia 28.05.2021 organizujemy kolejne zajęcia z początkowej nauki pływania dla dzieci 5,6 letnich z Gr. Starszej.

Do plecaka należy spakować:

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY MOTYLKÓW

Wychowawca grupy zaprasza w dniu 31.05.2021 r. (poniedziałek) na spotkanie, podczas którego przedstawione zostaną wyniki obserwacji i diagnozy końcowej przeprowadzonej wśród dzieci 5 i 6- letnich oraz sprawozdania z dotychczasowej pracy dydaktyczno-wychowawczej.

W dniu 21.04.2021 o godz. 10.00 odbędzie się sesja zdjęciowa dla dzieci przeprowadzona przez firmę fotograficzną Foto Gama:

• „Sesja – Duo – Poster” - 2 portrety 15x21 cm. ( jeden w etui) , 2 zdjęć 10x15 koszt 33,00 zł. ( dla wszystkich dzieci)
  • Dla dzieci kończących przedszkole wykonane zostaną zdjęcia do „Foto – książki” - upominek na zakończenie przedszkola (koszt 54,00 zł - 20,00 dofinansowanie z RR, 34.00 opłata rodziców – rodzice wyrazili zgodę na dokonanie dopłaty). Foto - książka nie podlega zwrotowi.

Rodzice nie są zobligowani do zakupu wykonanych zdjęć z sesji „Duo – Poster”.

Rozpoczynamy ponownie naszą wspólną pracę i naukę na odległość. Przez cały tydzień będę starała się jak najlepiej przybliżyć Państwa dzieciom zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą.
Mam świadomość, iż w tym okresie macie Państwo wiele obowiązków związanych z pracą zawodową oraz organizacją życia rodzinnego . Z tego powodu postaram się udostępniać Państwu scenariusze zajęć w miarę dogodnej formie.
W tym tygodniu realizujemy karty pracy TREFLIKI W PRZEDSZKOLU cz.IV od strony 46 – 57.
W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Tak jak napisałam we wcześniejszym ogłoszeniu książki możecie Państwo odebrać jutro w przedszkolu od godz. 8 00 do 14 00. Pracę z książką zaczynamy od jutra.

Pozdrawiam serdecznie – Gizela S

Dzisiejsze propozycje: Plik do pobrania (PDF)

.

Uwaga Rodzice!!!

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki  z dnia 26.03.2021 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19

w dniach 29.03.2021 do 11.04.2021

placówka zawiesza działalność.

Dzieci rodziców    zatrudnionych  w podmiotach wykonujących działalność leczniczą  lub realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i  zwalczaniem COVID-19  mogą zostać  w w/w czasie objęte opieka przedszkolną po dokonaniu zgłoszenia i złożenia wniosku w placówce  o przyjęcie dziecka ( do pobrania w placówce).

Wniosek do pobrania w formie pliku word i pdf

Uwaga rodzice dzieci z Gr. II „ Motylki”

Dnia 17.03.2021r w ramach realizowanego projektu „ Dwujęzyczna Opolszczyzna” zaplanowany jest wyjazd dzieci Gr. Starszej na zajęcia do pracowni "Zaczarowany świat"  w Opolu.

Organizatorzy zapewniają przeprowadzenie zajęć zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi GIS.  Pracownie Zaczarowany Świat zostały dwukrotnie skontrolowane przez Kuratorium Oświaty w Opolu w związku z prowadzonymi przez RZPWE koloniami zimowymi. Kontrola nie wykazała żadnych uchybień.