UWAGA RODZICE – PRACA W OKRESIE WAKACYJNYM

Decyzją Burmistrza Gogolina zawieszona zostaje przerwa wakacyjna - oznacza to, że przedszkole będzie funkcjonować w miesiącach lipiec i sierpień 2020.

Nadal zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązują duże obostrzenia sanitarne oraz limit ilości dzieci w każdej grupie (do 16 dzieci). W dalszym ciągu w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci obojga rodziców pracujących.

Praca w grupach przedszkolnych na lipiec i sierpień musi być z góry zaplanowana i zorganizowana.

W związku z powyższym rodziców, którzy mają potrzebę zapisania dziecka do przedszkola na miesiąc lipiec, sierpień prosimy o dokonanie zgłoszenia i złożenia stosownych dokumentów

NAJPÓŻNIEJ DO DNIA 19 CZERWCA 2020 poprzez:

• wrzucenie stosownych dokumentów do skrzynki pocztowej przy wejściu do posesji przedszkola

Wymagana dokumentacja (załączniki):

• Oświadczenia o zatrudnienie rodziców (załącznik nr 1) Ikona DOCX 50
  • Oświadczenie dotyczące obowiązujących wymogów bezpieczeństwa (załącznik nr 2) Ikona DOCX 50
  • Podpisana klauzula informacji (załącznik nr 3) Ikona DOCX 50
  • Karta zgłoszenia – lipiec 2020 (załącznik nr 4) Ikona DOCX 50
  • Karta zgłoszenia – sierpień 2020 (załącznik nr 5) Ikona DOCX 50

Rodzice dzieci, które obecnie uczęszczają już do placówki wypełniają tylko załącznik – Kartę zgłoszenia na dany miesiąc

Bardzo prosimy o sprecyzowanie swoich realnych potrzeb i przemyślane decyzje - pomoże nam to w dobrej, bezpiecznej organizacji grup.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i współpracę.