Kochane dzieci, drodzy rodzice

Już za parę dni rozpocznie się okres wakacyjny i zakończą się nasze zdalne spotkania z przedszkolem. Mamy nadzieje, że były one pomocne, inspirujące i pobudzające do działania podczas pobytu w domu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy w tym trudnym dla wszystkich czasie byli codziennie z nami, korzystali z przesyłanych propozycji i aktywnie włączali się w nasze inicjatywy i przedsięwzięcia.

Dziękujemy dzieciom za piękne prace plastyczne, opowiadania, występy, które dzięki wykonanym przez rodziców zdjęciom i filmom mogliśmy podziwiać i zamieszczać na nasze stronie internetowej.

W imieniu własnym i wszystkich pracowników przedszkola życzę wszystkim udanych, słonecznych i spokojnych wakacji z nadzieją, że 1 września wszyscy się spotkamy i znów będziemy mogli miło spędzać czas na nauce i zabawie.

W upominku, z pozdrowieniami od dzieci uczęszczających do przedszkola przesyłam film nagrany w związku z udziałem placówki w konkursie „Lecą boćki”.

Katarzyna Figiela – Dyrektor Przedszkola