Drodzy rodzice!!!

Stosownie do rozporządzenia MEN w sprawie prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przygotowaliśmy w ramach realizacji zagadnień podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla naszych wychowanków i ich rodziców propozycje zajęć i zabaw, które uatrakcyjnią czas pobytu w domu.

Opracowywane przez nauczycieli materiały dla poszczególnych grup:

GRUPA MOTYLKI, GRUPA BIEDRONKI, ZAJĘCIA JĘZYKOWE

będą na bieżąco przesyłane na podane przez rodziców indywidualne konta e-mail.

Zachęcamy dzieci i rodziców do przesyłania zdjęć prac plastycznych dzieci wykonanych w ramach zaproponowanych przez nauczycieli zajęć na adres e-mail wychowawców grup.

Z przesłanych zdjęć stworzymy naszą, internetową galerię pt.

„Mali artyści w domowym przedszkolu”

Proponujemy również literackie spotkania z Paniami z przedszkola pt.

„Wierszyki i bajeczki dla gromadki z przedszkolnej Trójeczki”,

które zamieszczane będą systematycznie w zakładce „Aktualności”.

Ponadto w razie pojawiających się pytań, wątpliwości, problemów oferujemy możliwość konsultacji indywidualnych poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny z wychowawcami grup, dyrektorem przedszkola tel. 77 4 666 297.

Podstawa prawna:

• Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem COVID-19
  • Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.