Dzień Dziecka to święto uśmiechu, radości i dobrej zabawy. Jak co roku staramy się, aby był on pełen niespodzianek i sprawił naszym milusińskim dużo radości. W tym roku Dzień Dziecka celebrowaliśmy przez trzy dni.

Rozpoczęliśmy już 31 maja – w naszym przedszkolnym ogrodzie rozstawiona została ogromna dmuchana zjeżdżalnia. Przy pięknej słonecznej pogodzie dzieci miały możliwość wyskakania się do woli.

1 czerwca już od samego rana na dzieci czekały kolejne niespodzianki. Śniadanie zjedzone na świeżym powietrzu – smakowało zupełnie inaczej niż zawsze. Potem do przedszkola zawitali nasi goście – Uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Placówek Oświatowych z Leśnicy. Dzieci bardzo szybko zintegrowały się z naszymi gośćmi. Wspólne zabawy integracyjne, tańce a także praca nad „Kartonowym miasteczkiem” sprawiły że wszystkie dzieci bawiły się świetnie. Pokaz tańców w wykonaniu uczniów i nauczycieli a potem przedszkolaków sprawił wszystkim wiele radości. Nasze przedszkolaki podjęły się nawet trudu by nauczyć starsze koleżanki i kolegów jednego z tańców z ich repertuaru.

Tort upieczony przez nasze panie kucharki to kolejna niespodzianka -wszystkie dzieci zjadły go z wielkim apetytem.

Delegacja z Urzędu Miasta, która zawitała z życzeniami i słodkościami do naszego przedszkola, sprawiła dzieciom jak zawsze dużo radości.

Kolejnego dnia dla grupy starszej zorganizowana została Indiańska Noc Bajek. Ale o tym wydarzeniu napiszemy w osobnym artykule.

Dzień dziecka obchodzony w naszym przedszkolu to zawsze wyjątkowy czas. Mamy nadzieje, że i tym razem udało nam się zaskoczyć dzieci i sprawić im wiele radości a te dni pozostaną w pamięci przedszkolaków jako miłe i radosne wspomnienie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców naszej Lili - Państwa Martyny i Michała Kostka za zasponsorowanie dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci.
DZIĘKUJEMY, BYŁO SUPER !!!