Okres świąteczny sprzyja spotkaniom z najbliższymi i przyjaciółmi. 22 grudnia Przedszkolną Drużynę Pożarniczą odwiedził z świątecznymi życzeniami i upominkami bryg. Lucjan Lubaszka. Pan Lucjan od samego początku istnienia drużyny współpracuje z naszym przedszkolem, wspierając nas swoim doświadczeniem i wiedzą.

Piątkowe spotkanie było okazją do podzielania się opłatkiem, złożenia sobie świątecznych życzeń, wręczenia upominku oraz kolędowania. Przedszkolaki zaprezentowały także druhowi Lucjanowi fragmenty przygotowanych przez siebie jasełek.

Miły gość oprócz prezentów przygotował dla dzieci krótkie i dowcipne zajęcia „Co nosi strażak w kieszeni?”, wywołując w dzieciach dużą radość, zaciekawienie i dociekliwość.

Dziękujemy dh. Lucjanowi oraz strażakom z OSP Gogolin za świąteczne upominki oraz życzenia.