Przedłużając okres świąteczny w naszym przedszkolu tradycją stały się spotkania z rodzicami na których prezentowane są przedstawienia zimowo –świąteczne.

9 stycznia dzieci z grupy „Biedronki” zaprezentowały program „Kolędujmy razem”. Dla dzieci był to wielki dzień do którego przygotowywały się długo. Nasze „Biedroneczki” choć w okrojonym składzie i nieco stremowane –dały z siebie wszystko. Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie ale również wokalno-taneczne. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek dały dzieciom wiele radości. Choć występ przed tak dużą publicznością wcale do łatwych nie należał, to miła atmosfera w gronie najbliższych odpędziła tremę. Gromkie brawa ze strony rodziców wzmocniły jeszcze bardziej wiarę naszych małych artystów we własne możliwości. Uroczyste spotkanie zakończono pysznym poczęstunkiem zarówno dla dzieci jak i dorosłych, przygotowanym przez nasze panie kucharki. Na dzieci czekała jeszcze jedna miła niespodzianka – każdy został obdarowany „Jajkiem niespodzianką”

Bardzo dziękujemy rodzicom Lili

Państwu Martynie i Michałowi Kostka

Za zakupienie dla wszystkich dzieci „Jajek –niespodzianek”

Bardzo dziękujemy naszej Pani Ilonce za uszycie strojów, oraz Paniom Eli i Alicji za upieczenie przepysznego ciasta.