Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

31 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie odbył się Karnawałowy Bal Przedszkolaków, w którym uczestniczyły i nasze dzieci.

Rodzice przygotowali dla swoich pociech bardzo ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, policjantów i strażaków, pojawiły się postacie z ulubionych bajek: Spider-Man, Batman, Elza, księżniczki i wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po przybyciu na sale rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, przeplatane korowodami. Była też chwila na pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne.

Do przedszkola dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się swoimi przeżyciami. Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze, wśród rówieśników z innego przedszkola. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny Bal Karnawałowy Przedszkolaków już za rok.

Cześć 1

Cześć 2