otwieramy

Uwaga rodzice!!!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia  2020r oraz decyzji Organu Prowadzącego od dnia 11maja 2020 r ( poniedziałek) przedszkole zostaje otwarte. Ze względu na obecna sytuacje epidemiologiczna  oraz  stosownie do obowiązujących wytycznych dotyczących zasad bezpieczeństwa liczebność dzieci w grupie przedszkolnej   została ograniczona.

Pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola  maja dzieci obojga rodziców pracujących w pełnym wymiarze czasu pracy/ w tych samych godzinach oraz dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych , pracowników handlu oraz przedsiębiorstw realizujących  zadania związane z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19.

Rodzice zgłaszający dzieci zobligowani są do złożenia oświadczeń o zatrudnieniu ( załącznik). Oświadczenie składa każdy z rodziców.

Skany wypełnionych oświadczeń należy  dostarczyć do dnia 04.05.2020 do godz.14.00 droga e-mai na adres wychowawców grup lub w wersji papierowej poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej umieszczonej  przy budynku przedszkola.

Oświadczenie do pobrania.