Niedziela 06 września 2020r. była szczególnym dniem w życiu naszych gogolińskich rolników. Tego dnia w kościele pod wezwaniem NSPJ w Gogolinie dziękowano za tegoroczne, udane plony.
To dzięki ciężkiej pracy rolników wszyscy możemy spożywać codziennie między innymi smaczne chleby, bułki, rogaliki i inne wyroby wykonane z mąki.
W dniu 07.09.2020r. na zajęciach w grupie Motylków korzystając z prezentacji multimedialnych, albumów oraz produktów takich jak różnego mąki, zakwas niezbędny do pieczenia chleba nasze przedszkolaki poznały pracę rolnika, piekarza oraz tradycje związane z podziękowaniem za żniwa.
Ze względu na epidemię koronawirusa nie mogliśmy odbyć wycieczki do zaprzyjaźnionej z przedszkolem piekarni Państwa Drost, aby dokładnie przyjrzeć się procesowi związanemu z produkcją chleba. Mamy nadzieję, że już wkrótce nadrobimy zaległą wizytę z nawiązką.
Dziękujemy mamie Marty D. za przygotowanie produktów do zajęć.
Tego dnia swoje urodziny obchodziła Malwinka, która z racji swojego święta została Królową Dnia grupy Motylków.
Malwinko życzymy Tobie samych radosnych, pięknych dni w gronie dobrych koleżanek i kolegów – ściskamy Cie mocno!