Firma Multiserwis Sp z o.o. dba o zdrowie przedszkolaków z przedszkola Karlika i Karolinki

Wszyscy wiemy, jak ważne są w diecie każdego dziecka warzywa i owoce. Można podawać je na wiele sposobów, a jednym z nich jest serwowanie ich w postaci soków.

Soki to łatwo dostępne i naturalne źródło substancji odżywczych, które mogą korzystnie wpłynąć na stan zdrowia i samopoczucie. Dlatego kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych należy rozpocząć już od najmłodszych lat, czyli od przedszkola.

Takiego ważnego zadania podjęła się firma MULTISERWIS.

W trosce o zdrowie najmłodszych firma Multiserwis zorganizowała akcję pod hasłem „Multiwitamina”, w ramach której dostarczyła do naszej placówki smaczne owocowe soki. Otrzymane soki były kolejną okazją do poszerzenia wiedzy i pogłębienia świadomości przedszkolaków na temat prawidłowego odżywiania i znaczenia warzyw i owoców dla naszego zdrowia.

Dzieci z grupy starszej Motylki podczas swoich kulinarnych poczynań przygotowały owocowe szaszłyki, młodsze - Biedronki przebrane za owoce i warzywa zorganizowały „Owocową paradę”, a smaczne owocowe soki od naszych darczyńców dostarczyły dzieciom dawkę witamin dodając energii i mocy do dalszych zdrowotnych poczynań.

Od dziś codzienna porcja owocowego soku będzie w naszym codziennym menu.

Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie
w imieniu dzieci oraz całej społeczności przedszkolnej
składa serdeczne podziękowania firmie

MULTISERWIS Sp. z o.o.

za włączenie naszej placówki do akcji

„MULTIWITAMINA”

i dostarczenie naszym podopiecznym codziennej porcji witamin
w postaci smacznych soków owocowych.

Dziękujemy, że dbacie o zdrowie najmłodszych!!!