Do pięknych tradycji naszego przedszkola należy wspólna organizacja wraz z rodzicami i personelem przedszkola Akcji „ Świąteczny Piernik”.

Inicjatywa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, z powodzeniem wychodzi poza naszą przedszkolną społeczność.

Dnia 3 grudnia w świątecznej scenerii , pośród dźwięków pastorałek, rozchodzącego się zapachu aromatycznego piernika upieczonego przez panie kucharki, pracownicy naszego przedszkola zapraszali wszystkich rodziców do odwiedzenia urządzonego na przedszkolnym podwórku Mikołajkowego Kramu .

Smakowite ciasta rozeszły się jak przysłowiowe ,, świeże bułeczki’

Tak piękna akcja mogła się odbyć dzięki ogromnemu wsparciu naszych drogich rodziców.

Dzięki przekazanym przez nich artykułom upieczono 47 blach piernika.

Mamy nadzieje ze wszystkim smakowało !!!

Dyrektor Katarzyna Figiela dziękuje wszystkim rodzicom, którzy włączyli się do przedszkolnej Akcji Piernik.

W szczególności dziękuje rodzicom:

Olivii i Milenki G., Lilii i Kornelii W., Karoliny i Franka M., Krzysztofa B., Sary K., Neli S.

Szymona B., Franka S., Feliksa B., Fabiana P., Soni i Filipa O., Antka Sz., Ali i Jasia A.,Szymona J.

Bartosza Sch., Jasia i Mai P., Ali B., Zosi B., Iwonki i Marleny W., Jasia i Halinki R., Igora Z.

Marty B., Kingi i Tymka P., Maksia B., Bruna L., Sofiji i Fabiana S.,Marty D.  Romka i Laury K., Natalii W.