Z okazji Dnia Strażaka Motylki wybrały się do naszych dzielnych strażaków z OSP Gogolin z serdecznymi życzeniami oraz własnoręcznie wykonanym upominkiem.

Po części oficjalnej, strażacy zaprosili dzieci do wspólnych zajęć. Starszaki miały możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat pracy strażaków a także obejrzenia i wypróbowania niektórych sprzętów znajdujących się na wyposażeniu samochodu strażackiego. Panowie z ogromną cierpliwością odpowiadali na wszystkie zadawane przez dzieci pytania. Demonstrowali sposoby użytkowania i przeznaczenie poszczególnych elementów wyposażenia. Nasi Milusińscy na zakończenie spotkania z ogromnym zainteresowaniem zwiedzali kabinę samochodu strażackiego.

Starszaki jak zawsze z wielkim zapałem brały udział w zajęciach ze strażakami. Tym samym zrealizowaliśmy kolejne wspólne zajęcia naszej małej drużyny strażackiej.

NASZYM DZIELNYM STRAŻAKOM ŻYCZYMY JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA BARDZO CIEKAWE ZAJĘCIA.

Tarsylia W